2023. gada 1. aprīlis

Noslēdzies Codes kauss zāles futbolā.

30.01.2023

Attēlā: 1.vietas ieguvēji “TFK LATS”  Foto : Jānis Rotbergs

Turnīrs pulcēja 8 komandas gan no Bauskas novada, gan arī ciemiņus no citiem novadiem.

Komandas tika sadalītas divās grupās cīnoties par divām ceļazīmēm uz izslēgšanas spēlēm.

A grupā veiksmīgākā komanda izcīnot 3 uzvaras tikpat spēlēs bija FC Rastafari, otro vietu ieguva TFK Lats.

B grupā pirmo vietu ieguva izcīnot visas uzvaras bija komanda Ceraukste, otro vietu un ceļazīmi uz pusfinālu izcīnīja Bauskas BJSS.

Klāt 1/2 fināli -

FC Rastafari pret Bauskas BJSS , momentiem bagātā spēlē, komandas 20 minūšu laikā nespēja izdarīt svarīgāko darbiņu un gūt vārtus. Tātad laiks 6.m.s.s. kur veiksmīgāki izrādījās FC Rastafari futbolisti uzvarot ar 2:0 un vieta finālā.

Ceraukste - TFK LATS arī šis pusfināls bija aizraujošs un līdz pat pēdējām sekundēm uzvarētājs nebija skaidrs. Sākumā vadībā izvirzījās Ceraukste 1:0, jau pēc mirkļa vadībā jau TFK LATS 1:2. Tuvojoties spēles vidum Ceraukste atkal rezultātu izlīdzina 2:2. Taču mirkli vēlāk jau TFK LATS divi veiksmīgi uzbrukumi un rezultāts 2:4. Tuvojoties spēles beigām Ceraukste vienus vārtus atguva, pēctam nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, taču veiksme šoreiz ceraukstiešus bija atstājusi un spēle noslēdzās 3:4 TFK LATS komandas labā.

Spēle par 3.vietu .

Jau otro reizi turnīra ietvaros tiekas Bauskas BJSS un Ceraukstes komandas un arī šoreiz , neskatoties uz BJSS izvirzīšanos vadībā, pārliecinoši pārāki bija cersukstieši 5:2 un 3.vietas medaļas šoreiz viņu kaklos.

FINĀLS.

Arī šīs komandas šodien tiekas jau otro reizi TFK LATS un FC Rastafari. Spēle sākās mierīgi un ar maz momentiem , taču daudz pārkāpumiem, komandām ātri krājot sodus, kā nekā fināls un jāizliek ir visi spēki. Savus momentus labāk spēja izmantot TFK LATS futbolisti spēles beigās svinot visai pārliecinošu uzvaru ar 3:0.

Turnīra labākais/rezultatīvākais uzbrucējs - Elvijs Adijāns (TFK LATS)

Turnīra labākais aizsargs - Ervīns Kokarevičs (FC Rastafari)

Turnīra labākais vārtsargs - Ervīns Ūzāns (FC Rastafari)

Paldies komandām par emocijām, skatītājiem par atbalstu un pārējiem par palīdzību, šodien kopā Jūsu bija vairāk kā 100, super. Tiekamies jau nākamajos pasākumos Codes pagastā.

 

Sporta pasākumu organizators Jānis Rotbergs


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 388 ar 4 

Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

 

Sazinies ar mums
63925402 
code@bauska.lvJoomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux