2023. gada 1. aprīlis

Tikšanās ar Lindu Nemieru

31.10.2022

 

VKF atbalstu guvis Bauskas CB projekts ,,Rakstnieka pieturvieta – Bauskas novads’’. Jauncodes bibliotēkas lietotāji arī tikās ar rakstnieci Lindu Nemieru. Pēcpusdienas sākumā latviešu valodas skolotāja Vija Cerusa nedaudz mūs iepazīstināja ar rakstnieces fantāzijas darbiem – pavisam izdotas  11 grāmatas. Skolotāja paslavēja rakstnieci.                                        

Rakstniece savā prezentācijā stāstīja par tēmām : kas es esmu? Jūgends; Jūgends Rīgā; personības no senatnes; slavenākie pareģojumi.                

 Rakstniece par savām grāmatām sacīja: ,,Fantāzijas žanrs man ir sirdij mīļš. Gribu, lai cilvēks, tās lasot, izklaidējas un bauda patīkamas emocijas.  Sāku rakstīt ar klasisko fantāziju, bet tagad mans jājamzirdziņš ir pilsētas fantāzija un kriptoromāns’’

Rakstnieces jaunākais romāns ,,Rīgas ragana’’ ir vērtīga un saistoša lasāmviela, jo, vedot lasītāju intriģējošu piedzīvojumu ceļā, tas vienlaikus mudina palūkoties uz pilsētas arhitektūru no cita skatpunkta, veicinot interesi par Latvijas galvaspilsētas vēsturi un tai nozīmīgām personām.

Šī būs lieliska lasāmviela gan jauniešiem, gan citu paaudžu lasītājiem. Rakstīšana viņai bija liels izaicinājums, jo ietver sevī daudz pētnieciskā darba. Katrs darbs, protams, pieprasa pētīšanu, bet kriptoromānam tas ir dubultsvarīgi, jo tiek rakstīts par vēsturiskiem notikumiem, tāpēc viņa nemitīgi  pārliecinājās par faktu precizitāti. Grāmatas lasītājus viņa iepazīstina ar mistiskiem un noslēpumainiem notikumiem, ved mūs  aizraujošā piedzīvojumā pa Rīgas ielām. Bibliotēkas grāmatas autogrāfā rakstnieces novēlēja – lai veicas raganu medībās!

 

 

 


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 382 ar 0 

Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

 

Sazinies ar mums
63925402 
code@bauska.lvJoomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux