2023. gada 27. janvis

Ģimenes svētkos saliedēti un vienoti.

17.05.2022

14.maijā Codē notika tradicionālie Ģimenes svētki un šoreiz bija iespējams tos atzīmēt, pasākuma apmeklētājiem, ierastā gaisotnē un veidolā – visiem kopā!       Pasākums sākās ar kopīgu svētku atklāšanas parādi, kurā dalībnieki tiek iepazīstināti ar noteikumiem un dienas gaitu. Desmit ģimenes, ļaujoties nelielam, sijājošam lietutiņam, pašvaldības policijas drošā eskortā, devās skrējienā apkārt Codes ciema centram. Kā pirmās finiša līniju sasniedza Kanapecku - Rožu ģimene, ar rezultātu mazliet virs septiņām minūtēm. Par dažām sekundēm no uzvarētājiem kā otrie finišēja Levānu ģimene. Olimpisko trijnieku noslēdza Ķepalu ģimene, skrējienu veicot deviņās minūtēs un piecās sekundēs.

Pasākums turpinājās Codes pamatskolas sporta zālē, kur piepūšamās atrakcijas Tarzāna trase un stafetes posms “Cīsiņš” bija jāveic uz laiku visai ģimenei. Nepārspēti šajā disciplīnā palika Vasiļjevu ģimene, kurā startēja māmiņa Diāna, tētis Andrejs un dēli  Adrians un Kristers. Māmiņa Diāna pēc  finiša dalās pārdomās, ka nākamgad būs desmit gadi kopš viņu ģimene regulāri piedalās šajā pasākumā, jo tieši nākošā gada septembrī Adrianam būs desmitā dzimšanas diena.

Kanapecku – Rožu ģimene bija padomājusi par īpašu komandas noformējumu ar ļoti skaistu sejas grimu.

Mazie dalībnieki varēja aktīvi atpūsties mazajā piepūšamajā atrakcijā, ko Codes pagasta pārvalde iegādājās, ietaupot un novirzot naudiņu inventāra iegādei, pandēmijas laikā, kad nebija iespējams organizēt pasākumus. Mazuļi šeit varēja droši kāpelēt vai spēlēties bumbu baseinā. Arī pats mazākais dalībnieks – Viļumu ģimenes septiņus mēnešus jaunais dēlēns Erlands , kopā ar māsiņu – trīsgadīgo Laru, labprāt baudīja bumbu baseinu.

Pēc apbalvošanas visi dalībnieki mielojās ar gardu kliņģeri un dalījās iespaidos par kopīgi pavadīto dienu. Par pašu grūtāko sacensību posmu visi dalībnieki atzina “cīsiņu”, kur visai ģimenei bija jādarbojas ļoti vienoti un jāizdomā stratēģija, lai piepūsto garo “cīsiņu” pārvietotu no viena punkta līdz otram.

Paldies visiem dalībniekiem par kopā, sirsnīgā gaisotnē, pavadīto laiku, līdzi jušanu, uzmundrināšanu, atbalstīšanu. Paldies par to, ka vecāki meklē un atrod laiku lai būtu kopā ar saviem bērniem arī tad, kad “laika nav”, arī tad, kad līņā lietus, arī tad, kad tikko esi atgriezies no darba un gulēts ir pavisam maz. Paldies Kanapecku – Rožu ģimenei, Viļumu ģimenei, Zemīšu ģimenei, Vasiļjevu, Niedru, Levānu, Ķepalu, Pavlovu – Zemecu, Ignatenko, Rotbergu ģimenēm.

Uz tikšanos nākamgad Ģimenes dienā! Uz tikšanos arī citos Codes pagasta vai novada pasākumos. Uz tikšanos Novada svētkos 4.jūnijā Bauskā! Uz tikšanos Codes pagasta Līgo pasākumā, kas šogad notiks 22.jūnijā pie Codes muižas!

 

Codes pagasta kultūras pasākumu organizatore Solvita Rotberga


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 373 ar 4 

Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:

 

Sazinies ar mums
63925402 
code@bauska.lvJoomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux