2018. gada 18. septembris

Meklēšana

Vienas dienas ekskursija

10.10.2016

27. augustā bibliotēkas lietotāji devās ekskursijā uz Rīgu. Vispirms LNB – Gaismas pilī devāmies ekskursijā pa bibliotēku, kur gide iepazīstināja ar bibliotēkas ēku, lasītavām un pakalpojumiem. Mums patika grandiozā jaunā ēka - Gaismas pils, kura ir gan bibliotēka tās tradicionālā izpratnē, gan arī kultūras, izglītības un zinātnes centrs. 

Iegriezāmies arī Rīgas Dzelzceļa muzejā. Ar dzelzceļa muzeja gidi iepazinām „Ritekļu vēsturi Latvijā”. Neaizmirstami bija foto pie lokomotīves vai vadītāja kabīnē, kā arī brauciens ar rokas drezīnu. Lai uzsāktu braucienu, ir jāiepazīst drezīnas darbības princips, pieļaujamais ātrums, bremzēšanas iespējas un nepieciešamais bremzēšanas ceļš. Mēs bijām gatavi pacietīgi stāvēt rindā, lai izbaudītu šo sajūtu – braukt pa sliedēm nevis slēgtā vagonā, bet uz atklātas platformas.

Kā pēdējo apmeklējām Nacionālo Botānisko dārzu Salaspilī. Vispirms devāmies uz jauno oranžēriju aplūkot ap 2100 augu no visas pasaules. Mēs varējām apmeklēt četras zāles - Sukulentu zāli, Siltā subtropu zāli, Vēsā subtropu zāli un Tropu zāli. Pēc tam devāmies pastaigā pa dārza lielo platību un baudījām visu skaisto. Tur izvietotas dažādas ekspozīcijas: Akmeņdārzs, Rozārijs. Ziemcietes, Virši un ērikas, Vasaras puķes, Rododendri, Dāliju kolekcija, Dažādu koku kolekcija.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 204 ar 2 

Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:Drīzumā:

  • Zemgaļu ielas atklāšanaS svētki 2018.gada 17.septembrī pulksten 18.00 pie veikala Top. AFIŠA
  • Miķeļdienas tirgus un koncerts 2018.gada 30.septembrī pulksten 12.00 atpūtas vietā "Ciema dārzs"(pie zāģētavas) AFIŠA
  • Codes amatierteātra izrāde "Spietu laiks"2018.gada 7.oktobrī puksten 19.00 Codes pamatskolā. AFIŠA

 

 


Seko mums

sociālajos tīklos

Pasākumi 

 

Jaunatne 

      Mans Nekustamā īpašuma nodoklis                                     Zemgales plānošanas reģiona Ģeoportāls                                       

Meliorācijas digitālais kadastrs

  Mājdzīvnieku reģistrs