2018. gada 25. jūnijā

Meklēšana

Filmas

14.04.2014

Latvijas filmas arī Jauncodes bibliotēkā.

     Aģentūra „Nacionālais Kino centrs” sadarbībā ar valsts aģentūru „Kultūras informācijas sistēmas” ir uzsākusi audiovizuālā kultūras mantojuma pieejamības veicināšanas projektu.                                            

     Bez maksas Latvijas filmas iespējams noskatīties portālā "www.filmas.lv" tikai pie pašvaldību publisko bibliotēku datoriem, un šādu iespēju nodrošina publisko bibliotēku attīstības projekta "Trešais tēva dēls" laikā izveidotais bibliotēku iekšējais tīkls Valsts vienotajā bibliotēku informācijas sistēmā.
Minētā projekta ietvaros  Codes pagasta Jauncodes bibliotēkā, iespējams bez maksas noskatīties Latvijas jaunākās un labākās filmas.

     Kopš 2009. gada februāra filmas skatāmas pie bibliotēku datoriem. Patlaban 874 Latvijas bibliotēkās ir iespējams noskatīties 70 Latvijas filmas - 14 spēlfilmas, 28 dokumentālās un 28 animācijas filmas. Filmas, kuras jau šobrīd ir iespējamas noskatīties bez maksas, ir atlasītas pēc noteiktiem kritērijiem - ikviena no šajā portālā noskatāmajām filmām savulaik tikusi apbalvota vai nominēta kādai balvai nacionālajā filmu festivālā "Lielais Kristaps".

     Ikvienam Latvijas iedzīvotājam dota iespēja iepazīt un varbūt pat no jauna atklāt sev Latvijas filmu pasauli - daudzveidīgu un aizraujošu, kaut arī līdz šim maz redzētu.


<< Atpakaļ

Vārds/niks:

Teksts


Ievadiet drošības kodu saskaitīt 108 ar 6 

Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:DRĪZUMĀ:


  • 2018.gada 12.jūlijā Codes pagastā deklarēto pensionāru ekskursija uz Rēzekni

 

 


Seko mums

sociālajos tīklos

Pasākumi 

 

Jaunatne 

      Mans Nekustamā īpašuma nodoklis                                     Zemgales plānošanas reģiona Ģeoportāls                                       

Meliorācijas digitālais kadastrs

  Mājdzīvnieku reģistrs

 


Powered by TurnKey Linux